Bóle odbytu, pieczenie, swędzenie i jasnoczerwona krew

Dzień dobry.Moje pytanie dotyczy Hemoroidów.Mam bóle odbytu ,pieczenie,czasami swędzenie i od czasu do czasu w stolcu pojawia się troszeczkę jasnoczerwonej krwi.Chciałbym dodać iż ból pojawia się przy oddawaniu stolca,jak i niekiedy w ciągu dnia.Ból jest kłujący piekący,najbardziej odczuwalny przy zaciskaniu zwieracza.

Witam. Opisane objawy są typowe dla hemoroidów. Powinien Pan stosować dostępne w aptekach bez recepty maści o działaniu znieczulającym i przeciwzapalnym. Zmiany powinien również obejrzeć lekarz.