Swędzenie i pieczenie w okolicy odbytu po wypróżnieniu

Dzień dobry mam wstydliwy problem mianowicie swędzenie i pieczenie w okolicy odbytu po zrobieniu kupy i wytarciu na papierze pojawiają się czerwone plamki jakby to była krew. Byłem u lekarza dwa razy twierdzi ze nic tam niepokojącego nie widzi zalecił mi kupić maść Prurigo i to wszystko Problem nie zniknął Proszę o poradę

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Dzień dobry, w tej sytuacji wskazany jest kontakt z proktologiem i wykonanie badania proktologicznego, wykluczyć należy przede wszystkim obecność hemoroidów.