Swędzenie odbytu i dyskomfort podczas wypróżnienia

Witam,Mam trochę wstydliwy problem... od tygodnia swędzi mnie pupa. Jest to swędzenie gdzieś w środku co więcej czuję dyskomfort podczas wypróżniania się a na papierze toaletowym zostaje pewnego rodzaju pomarańczowo - brązowy śluz. Co mogę z tym zrobić?

Istnieje szereg przyczyn świądu odbytu które można ustalić dopiero po zbadaniu chorego oraz wykonaniu badań dodatkowych. Proszę o kontakt z dermatologiem lub proktologiem.