Ból i pulsowanie w brzuchu - co mi dolega?

 Od ponad dwóch miesięcy mam bóle brzucha z lewej strony, ostatnio odczuwam puls - też z lewej strony. Okres dostałam normalnie bez spóźnienia. Mam też niekiedy bóle serca. Proszę o szybką pomoc;(
ponad rok temu

Witam serdecznie!
Wszystkie wspomniane przez Panią objawy nie wskazują na jedną, typową jednostkę chorobową. Objawy sugerują nakładanie się dolegliwości z różnych układów, co wymaga dokładnej diagnostyki internistycznej. Z tego też powodu sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który będzie mógł uzupełnić wywiad i zlecić odpowiednie badania niezbędne do postawienia właściwej diagnozy.
Pozdrawiam.