Ból i ucisk w gardle u 36-latki

Co robić gdy boli gardło mam uczucie jakbym miała jakieś czopy w gardle spuchnieta krtań .bylam już u lekarza i stwierdził ze gardło jest obłożone ropą. Na to gardło dostałam bactrim i tamtum werde leki na alergie i wapno . Niestety mimo ze leki całe zjedzone to gardło dalej boli co robić . Ratujcie !!! :-)

Witam. W tej sytuacji konieczna jest powtórna wizyta u lekarza który przeprowadzi bezpośrednie badanie i zweryfikuje czy istnieje konieczność kontynuacji antybiotykoterapii.