Ból i zgrubienie piersi u 27-latki
Witam mam 27 lat w kwietni ubiegłego roku robiłam usg piersi i lekarz stwierdził tłuszczaka od 4 miesięcy boli mnie lewa pierś od zewnętrznej strony czuje zgrubienie gdzie mnie boli byłam u lekarza zrobił usg stwierdził zapalenie lewej piersi przepisał Augmentin po tym mi nie przeszło więc poszłam dalej przepisał Gentamycin Krka 40mg w zastrzyku po tym również mi nie przeszło wiec dalej poszłam kazał mi kupić ketanol a jak nie przejdzie to da mi witaminy w zastrzykach z góry Dziękuje

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Niestety w ramach porady internetowej nie mam możliwości oceny wykonanego USG, co właściwie wyklucza możliwość oceny zastosowanego leczenia. Jeśli ma Pani jednak jakiekolwiek wątpliwości, sugeruję konsultację z lekarzem z poradni chorób piersi.