Ból jajnika a szanse na ciążę

Witam mój cykl trwa około 32 dni okres zaczął mi się 29.05 skończył się 02.06 z chłopakiem współżyłam od 18.06 do 21.06 z wytryskiem w pochwie. Od wczoraj ( 22.06) zaczął bolec mnie lewy jajnik, dziś boli mnie też z tym że jeszcze gorzej każdy ruch sprawia mi ból, co jest tego przyczyną ? Jestem też ciekawa była jakakolwiek szansa na zapłodnienie. Dziękuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Współżyła Pani z partnerem na pograniczu dni płodnych i niepłodnych. Ponieważ współżyli Państwo bez zabezpieczenia, ryzyko ciąży zdecydowanie jednak istnieje. Opisane dolegliwości bólowe mogą mieć wiele przyczyn - w celu postawienia konkretnej diagnozy sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem.