Stosunek w dni niepłodne i śluz w dni płodne a wykluczenie ciąży

Witam! Wiem, ze to może trochę gupie pytanie ale chce uspokoić pewna osobe. a wiec, w dni nie płodne robila to z chłopakiem, minelo już 1,5 tyg. ma na razie te dni płodne,sluz jest i te sprawy. Wyklucza to trochę ze może być w ciąży ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W przypadku współżycia bez zabezpieczenia ryzyko ciąży zawsze istnieje - nawet jeśli do stosunku doszło w czasie dni statystycznie niepłodnych.