Ból jajnika i zawroty głowy po tabletkach

Witam! Mam problem! Od 8 miesięcy przyjmuje tabletki antykoncepcyjne. Od jakiegoś czasu odczuwam jajnik nie boli mnie aż tak bardzo ale go czuję. Po paru dniach pojawiły się lekkie zawroty głowy. Czym to może być spowodowane, czy to są skutki uboczne,czy powinnam odstawić te leki? Proszę o odpowiedź, pozdrawiam.

Redakcja abcZdrowie

Aby mieć pewność, że Pani dolegliwości bólowe spowodowane są patologią w obrębie jajnika niezbędne będzie badanie ginekologiczne. Wdaje się, że gdyby opisywane przez Panią objawy związane były ze stosowaniem tabletek antykoncepcyjnych pojawiłby się już wcześniej.