Ból jajników po pettingu a możliwość ciąży

Witam ost okres miałam 16 paź. nie potrafie dokład. wyliczyć dni plodnych. Ost mojej 2 cykle były po 25 dni. 31 paźdz. zrobiłam ręką partnerowi do wtrysku, Wiem ze on miał na ręku spermę ale,wytarl papierem toalet. Działo się to w samochodzie. Po kilku min dotykalam jego ręki. Po około pół godz od wtrysku w domu wzięłam termometr umylam ręce mydlem wytarlam i zaczelam mierzyć temp pochwie czy jestes możliwości ze jakoś doszło do zapłodnienia. W nocy31 zaczely bolec jajniki i trwa juz to4 dznien

Aleksander Ropielewski

Nie ma możliwości zajścia w ciążę. Jeżeli objawy są niepokojące sugeruję kontakt z ginekologiem.