Ból karku i wynik rezonansu magnetycznego

Witam doskwiera mi ból karku,rezonans wykazał:Lordoza szyjna zniesiona Krążki m-kw odcinku szyjnym odwodnione, dodatkowo krążki C3/4,C4/5 o obniżonej wysokości Osteofityczne zaostrzenia na krawędziach trzonów Drobne tylne uwypuklenie krążka mk C3/4 Drobna tylno-lewoboczna wypuklina krązka mk C4/5 z przewężeniem lewego otworu mk Centralno-lewoboczna wypuklina krążka mk C5/6 z modelacją worka oponowego, zwężeniem lewego otworu mk mozliwy kontakt z korzeniem nerwowym rdzeń C6/7płyn o sr 3mm

Lek. Tomasz Budlewski

zmiany opisane w MR jak najbardziej mogą powodować dolegliwości bólowe. Zmiany zwyrodnieniowe. Prosze udać się do lekarza