Ból klatki piersiowej, ból brzucha i żylaki odbytu a test obciążenia organizmu
Mężczyzna 30 lat Chodzę po lekarzach od kilku lat z bólem po prawej stronie klatki piersiowej w linii sutków i to jest takie kłócie z pieczeniem ale nie cały czas. drugi problem to kłócie w dole brzucha po lewej stronie także nie cały czas. trzeci problem bóle brzucha i tu sie okazało po gastroskopii przepuklina roztworu żołądka ,refluks i bakteria h pylori na to już jestem leczony i widać poprawę i samopoczucie lepsze. szybko się poce i trochę puls wiekszy stwierdzono miałem założonego choltera ekg i nie wyszło nic niepokojącego. Przed świętami Bożego narodzenia poczułem się bardzo żle brak apetytu i siły i pocenie się na dzień dzisiejszy oprócz tych bóli co wyżęj wspomniałem dobrze się czuje Robione miałem rtg płuc wszystko dobrze wyszło badania krwi morfologia tsh3 , ast , alt , trójglicerydy ob, glukoza, erutrocyty, azotyny, leukocyty, mocz również dobre jedynie cholesterol 250. Trzy lata temu kolonoskopia jedynie stwierdzone żylaki odbytu. I nasuwa się tu pytanie czy te wszystkie bóle już muszą tak zostać czy nie. Słyszałem o teście obciążeniowym organizmu czy warto to robić. Dziękuje

MĘŻCZYZNA, 30 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Ponieważ nie ustalona jest przyczyna dolegliwości trudno mi powiedzieć czy utrzymają się one do końca życia. Z Pańskiego opisu nie wynika, aby bóle w klatce piersiowej miały charakter niedokrwienny, a w takim przypadku wykonuje się próbę wysiłkową. Proszę skonsultować się z kardiologiem.