Ból klatki piersiowej podczas oddychania po wypadku

Witam .Mój 12letni syn jest po wypadku i Od 2 dni boli go z przodu klatka piersiowa nie mówi więc musimy się domyślać co mu jest ale przy oddychaniu krzywi się nie wiem gdzie się udać

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, dziecko powinien zobaczyć przede wszystkim lekarz pierwszego kontaktu, na podstawie badania będzie można określić charakter bólu i zlecić badania dodatkowe. Chyba, że syn jest po wypadku 2 dni temu i od tych 2 dni odczuwa ból - wtedy należy bezpośrednio zgłosić się do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.