Ból kolan przy zmianie pogody

Zawsze Jak zmienia sie pogoda bola mnie kolana . Co robic ? Jest na to Jakies rozwiazanie ? Dlaczego tak sie dzieje ? Mam dopiero 23 Lata. Nie mialam nigdy nic zlamane Ani skrecone

Witam. Nadwrażliwość na zmianę warunków atmosferycznych jest sprawą wrodzoną i nie świadczy o tendencji do powstania zmian w obrębia stawów kolanowych w przyszłości. Ulgę mogą przynieść dostępne w aptekach maści przeciwzapalne oraz ogólnodostępne leki przeciwbólowe.