Ból stawu kolanowego po uderzeniu przez samochód

Witam potrącił mnie dwa lata temu samochód nie uderzył we mnie bardzo dużą siłą, lecz po ty małym wypadku mam problem z lewą noga a dokładnie ze stawem kolanowym i biodro boli gdy jest zmiana bogody a nie raz nawet gdy mam dugo zgięta noge to kolano boli, byłam u lakarzy ale powiedziali ze to nic powaznego. co robić by nie bolało ??

Witam! Niestety w przypadku tego rodzaju dolegliwości, szczególnie tych związanych ze zmianą warunków atmosferycznych, możliwe jest jedynie leczenie objawowe. Ulgę mogą przynieść doraźnie stosowane preparaty z grupy niesteroidowych leków przeciwbólowych, ogrzewanie bolących miejsc oraz maści przeciwbólowe i przeciwzapalne.