Ból kolan u 19-latki

Od 3 lat bola mnie kolana .Zaczelo sie od lewego a niedawno przenioslo sie tez na prawe . Zauazylam ze bol nasila sie na zmiane pogody lagodnieje gdy zapewnie ucisk na kolano .bylam u ortopedow i reumatologa ale to nic nie nie dalo .Mam takie dni gdy tak boli ze nie jestem w stane wstac z lozka co jest klopotliwe bo mam 19 lat i wlasnie zaczelam studia na kierunku ratownictwo medyczne (nigdy nie mialam urazu kolana ) co to moze byc jak to wyleczyc ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Czy robiony był rezonans magnetyczny kolana? W ostateczności myślę o artroskopii, celem dokładnego obejrzenia kolana od wewnątrz.
Pozdrawiam