Ból kolan u 17-latka

Mam 17 lat. Od dłuższego czasu (około roku) zauważam ból kolan. Nie uprawiam intensywnie sportu ani nie mam intensywnego trybu życia. Zwykle wystarczy kilka minut na rowerze i czuję ból kolan, często wieczorem odczuwam to samo. Jest to uciążliwe i ogranicza mnie. Czasami podczas wstawania słyszę skrzypienie. Może być to niedobór jakichś składników czy może choroba?Proszę o poradę.
17 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,
Niestety, objawy o których Pan pisze wymagają przeprowadzenia bezpośredniego badania lekarskiego. Polecam wizytę u lekarza rodzinnego, który pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości. Pozdrawiam.