Ból kości oraz ból w klatce piersiowej promieniujący do rąk

wlasciwie to nie dostalam zadnej odpowiedzi, lekarze odsylaja mnie od jednego do drugiego i zastanawiaja sie co mi jest.Zeby chociaz ktos mnie pokierowal gdzie mam sie udac? bol jest wszystkich kosci a najbardziej w klatce piersiowej promieniujacy do rak, rece i ramiona rano mam dretwe.boli mnie w krzyzu,biodra w karku,boleriozy nie mam, wyniki reumatologiczne dobre, a ja nie mam sily chodzic.gdzie powinnam sie udac?Czy te bole silne ostre w klatce piersiowej sa od tych zmian - serce tez ok.

Tego rodzaju chorobami zajmują się reumatolodzy. To, że obecnie wyniki reumatologiczne są dobre, to nie znaczy, że nie jest to choroba reumatologiczna. Często bywa tak np, w RZSie, że diagnoza stawiana jest po kilku latach od wystąpienia objawów, ponieważ na początku wyniki są ujemne. Może też występować tzw. seronegatywna choroba stawów, gdzie jest zapalenie stawów, ale wyniki sa ujemne.
W sumie - trzeba iść do reumatologa.