Jak leczyć wędrujący ból rąk?

Witam. Od dluzszego czasu zmagam sie z wedrujacym bolem rąk 2 msce temu bolaly i pqlce byly spuchniete teraz nie pracuje i bol wciaz jest raz mniejszy raz wiekszy po przebudzeniu mam wrazenie ze rece sa scierpniete przy zaciskaniu w piesc sztywne i zmeczone robilam badania na czynnik reumatologiczny morfologie ciesn nadgarstka tarczyce rezonans kregoslupa odcinka szyjnego wszystko wychodzi dobrze. Bardzo mnie to martwi bo nie wiem co sie dzieje odzczowam czeste kqlatanie serca prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza reumatologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.