Bóle pach i piersi od strony zewnętrznej

witam mam problem z piersiami wciaz mnie bola z boku od strony pach bylam u internisty przepisal masci i nic robilam usg i nic a bol jest coraz wiekszy nie moge sie nawet dotknac kupilam costagnus i tez nie pomaga i to dziwne ale 4-5 dni po miesiaczce zaczyna sie wiekszy bol miesiaczki regularne w ciazy nie jestem chodz staram sie od roku i nic moze wy mi pomozecie prosze pozdrawiam

Lek. Ewa Janus Radiolog, Szczecin

Witam,

w pani sytuacji warto skonsultować objawy z ginekologiem, zwłaszcza jeśli pisze pani o problemach z zajściem w ciąże.

Pozdrawiam