Problem z prawym bicepsem i bóle rąk

Od 3 lat mam problem z prawym bicepsem bylam u kilku lekarzy i okolo 6 miesiecy temu fopiero otrzymalam diagnoze : zerwanie miesnia bicepsa dostalam 3 blokady ale bol powrocil, nastepnie dostalam masci i lekarstwa ale nadal nicnie pomoglo, teraz znow bol wrocil tym razem u lewej reki jest identyczny jak kiedys ten prawej, dodam ze wciaz boli mnie prawa reka,tylko teraz bola mnie obie,bol jest sillny,przeszywajacy do szyji, plokuje ruch od 3 lat budze sie w nocy z tego powodu,co to moze byc?

Witam, blokada to tylko maskowanie problemu. Jest pani młodą osobą, jeśli zerwanie jest całkowite, jest to wskazanie do zabiegu operacyjnego.