Ból kostki u 23-latki
Witam ! Mam problem z bólem prawej kostki. Nigdy nie miałam złamanej ani skręconej. Problem mam już od paru miesięcy. Wcześniej ból pojawiał się sporadycznie, teraz częściej daje o sobie znaki. Nie miałam żadnego wypadku, urazu ani stłuczenia. Dłuższy czas byłam na zwolnieniu. Robiłam badania krwi i wyszło że wszystko jest ok. Miałam także rezonans magnetyczny który także nic nie wykazał. Przez miesiąc wszystko wróciło do normy, teraz znów odczuwam ból zwłaszcza przy chodzeniu.

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane stanem zapalnym. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.