Ból kręgosłupa i wysunięty krążek międzykręgowy

Witam, od kilku lat zmagam się z bólem kręgosłupa. Mam wysunięty krążek międzykręgowy, Od roku czasu borykam się z rwą kulszową. Mam słabe czucie w lewej nodze. Biorę silne leki przeciwzapalne ale nie pomagają, wystąpiły krwawienia z odbytu. Zrobiłam badania morfologię krwi, i te które dotyczą czynnika reumatoidalnego wynosi. Wynik to: Czynnik reumatoidalny (RF) - ilosc 8,9 IU/ml < 14. Badania robiłam zaraz po zakończeniu kuracji lekami. Proszę o odpowiedź czy to dobry wynik?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Objawy spowodowane są prawdopodobnie uciskiem korzeni i wypukliną kręgosłupa. Proszę udać się do neurologa.
Pozdrawiam