Ból kręgosłupa po wysiłku fizycznym

Witam ból zaczoł się jakieś 7 tygodni temu gdy stałem na rusztowaniu i kolega podawał mi paczki waga ok 30 kilo, paczek było ponad 100. Podnosiłem je na prostych nogach gdyż nie było miejsca mimo ze bolały mnie plecy to popołudniu poszedłem na trening BJJ i pózniej tez chodziłem przeplatając to z odpoczynkiem .Teraz od 4 tygodni nic nie robie oprócz odpoczynku ,spacerów i lekkich cwiczen na kregosłóp . boli mnie jednak przy mocnym nacisku kciukiem wzdłuż kregosłupa od łopatek do ledzwi

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wskazują na konieczność dokładniejszej diagnostyki obrazowej kręgosłupa. Proszę udać się do lekarza POZ, który zbierze wywiad, zbada Pana oraz ew. zleci RTG.