Ból kręgosłupa przy łopatce

witam boli mnie kręgosłup w okolicach prawej łopatki momentami bol promieniuje do górnej czesci kregosłupa

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Bez przeprowadzenia badania niestety nie można postawić diagnozy. W celu ustalenia przyczyny Pana dolegliwości zalecam wizytę u lekarza ortopedy. Skierowanie może wystawić Pana lekarz rodzinny. Pozdrawiam.