Ból lewego kolana i wynik badania TK a konieczność artroskopii
Witam od jakiegoś czasu boli mnie lewe kolano, mając już doświadczenia z kolanem prawym postanowiłam odrazu zrobić badanie TK, w opisie jest - Niewielka wysepka kosnta położona u podstawy kości udowej w okolicy międzykłykciowej , wysepka ma ok 7 mm średnicy, podobna mniejsz zmiana o srednicy 4 mm przy tylnym zarysie kłykcia przyśrodkowego po stronie prawej.Proszę o poradę co z tym mogę zrobić , czekam na wizyte u ortopedy ale jest ona dopiero za 2 tyg. Czy czeka mnie artroskopia?

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Bez zbadania oraz oceny wszystkich wyników badań dodatkowych nie jest możliwe stwierdzenie konieczności wykonania zabiegu. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy w umówionym terminie.