Ból małego palca, drętwienie opuszków, ból szyi i złe samopoczucie

Witam.Od jakiegoś czasu boli mnie mały palec u prawej ręki i drętwieją mi jego opuszki. Do tego czasem ból szyi i złe samopoczucie.Ból odczuwam też w dłoni ale rzadziej niż w palcu. Wyniki badań ogólne,krwi i moczu książkowe.Mam siedzącą pracę przy komputerze,często z nadgodzinami.Proszę o pomoc w zdiagnozowaniu problemu oraz gdzie skierować swoje pierwsze kroki?

Aleksander Ropielewski

Nie jestem w stanie zdiagnozować na podstawie podanych przez Panią informacji przyczyny problemu jednak sugeruję kontakt z neurologiem ponieważ objawy mogą wskazywać na dolegliwości wynikające z patologii splotu barkowego lub nerwu łokciowego.