Ból mięśni pod pośladkiem

Witam. Od kilku dni odczuwam 'kłucie' taki jakby ból mięśnia pod prawym pośladkiem. Wczoraj pod prawym pośladkiem, bardziej od wewnątrz uda pojawiła się opuchlizna, dalej czuję to kłucie gdy chodze, ale boli dopiero po naciśnięciu . Co to może być?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane urazem. Nie można wykluczyć zapalnego podłoża dolegliwości. W celu ustalenia przyczyny występujących objawów konieczna będzie wizyta u lekarza.