Ból mięśni rąk i osłabienie

bola mnie od kolku miesiecy miesnie rak czuje oslabienie rano a wieczorem jeszcze bardziej nie wiem co sie dzieje ale nogi mi siadaja ogolnie jestem wytrzymaly na bol ale caly jestem oslabiony brak mi si mam 42 lata a wydaje mi sie ze z 70 co morze sie dziac prosze o pomoc jakas dorade .

Bez badania lekarskiego i ewentualnie badań laboratoryjnych ,np krwi i moczu nie da się stwierdzić co to jest. Może to być początek jakiejś poważniejszej choroby.
Czesław Drozd.