Ból na środku brzucha a problemy jelitowe
witam,od dluzszego czasu towarzyszy mi bol na srodku pod brzuchem, mniej wiecej tam gdzie jest macica, usg wewnatrz pochwowe wporzadku, usg jamy brzusznej wporzadku, duza ilosc gazow w jelitach. czy to moga byc problemy jelitowe? w rodzinie wystepowal rak jelita grubego.z gory dziekuje za odpowiedz.

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane dolegliwości mogą wynikać z nieprawidłowości w obrębie jelit. Wskazane jest wdrożenie diagnostyki. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza.