Ból nadbrzusza i okolicy pępka

Witam, od 2 dni doskwiera mi bólnadbrzusza oraz w okolicy pępka zlokalizowany po środku . Czasem boli mnie też głowa. Czuje się osłabiona. Ból przypomina kłucie albo jakby coś mnie tam ściskało. Gdy jestem w spoczynku dużo mniej boli, najgorzej jak jestem w ruchu. Nie wiem co to może być .

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania również nie jestem w stanie stwierdzić co może byćpowodem Pani dolegliwości. Proponuję kontakt z internistą.