Ból nadgarstków, opuchnięte palce i drętwienia w 32. tygodniu ciąży

Witam, jestem w 32 tygodniu ciąży. Od kilku dni bolą mnie nadgarstki, palce u rąk są opuchnięte i zdretwiałe, również mnie bolą, to samo u stóp. Dolegliwości nie ustępują po nocy. Czy to moze być cos powaznego ?

Aż trudno uwierzyc, że Pani będąc w ciąży zamiast iśc do lekarza chce się bez badania, na podstawie kilku ogólnych objawów diagnozowac przez internet. Skrajna nieodpowiedzialnośc.