Ból nogi po operacji
jestem po operacji lewej nogi zrobilam usg mam widoczny niewydolny perforator CockentII złożony z bocznicą mięśniową bardzo mi boli przy kostce i i od pół udzia co mam robic czy zastosować blokade zastrzyki

KOBIETA, 54 LAT ponad rok temu
Lek. Marta Gryszkiewicz
97 poziom zaufania
Nie napisała Pani jakiego typu zabieg operacyjny był wykonywany na kończynie dolnej, dlatego nie jest możliwe zalecenie konkretnego postępowania.
Powinna się Pani zgłosić do lekarza/oddziału, który Panią operował na konsultację i wizytę kontrolną. Niezbędne jest przeprowadzenie badani klinicznego i zestawienie go z wynikiem badania USG doppler. Dopiero na tej podstawie możliwe jest sugerowanie dalszego postępowania.