Ból nogi przy zapaleniu kości typu Garre'a

Witam! Syn (16 lat)dwa lata temu uskarżał się na ból w nodze nad kolanem, Przeszedł chyba wszystkie możliwe badania w tym dwa razy biopsja. Stan nowotworowy został wykluczony. Trafiliśmy na ortopedę, który stwierdził zapalenie kości typu Garre'a. OB i CRP cały czas jest podwyższone jak jedno się obniży to drugie podniesie. Ale normy są zawsze przekroczone. Czy ta choroba jest wyleczalna. Każdy rozkłada ręce. A syna noga jak bolała tak boli. Do koga mam się udać. Bardzo proszę o radę.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza reumatologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.