Ból od stopy do kolana i drętwienie

odczuwam ból od stopy do kolana, pod lydka. później noga drętwienie lub sa skurcze. bol odczuwam w ciepłych pomieszczeniach ale najbardziej kiedy jest zimno

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z lekarzem. Objawy są mało specyficzne i mogą wynikać z zaburzeń ukrwienia, unerwienia lub elektrolitowych dlatego konieczne jest poszerzenie diagnostyki.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.