Ból odcinka lędźwiowego kręgosłupa po ćwiczeniach na siłowni
Dzień Dobry,Syn od roku cwiczy na siłowni.3 tygodnie temu po jakimś cwiczeniu syna boli odcinek lędżwiowy i ból promieniuje do nogi. Miał badnie RTG kręgosłupa lędźwiowego a-p i boczne.wynik badania:mierna skolioza z wyrównaniem lordozy lędźwiowej.zwężenie tarczy międzykręgowej L5/S1 -dyskopatia.linia kręgosłupowa tylnia zachowana prawidłowo. Trzony lędźwiowe prawidłowej wielkości- bez cech przebudowy kostnej. syn od tygodnia bierze lek flamexin i ból mu nie mija.prosze o porade.pozdr

MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Opisane objawy bez wątpienia są wynikiem przeciążenia kręgosłupa, który pomimo tak młodego wieku ma już cechy choroby zwyrodnieniowej. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który pokieruje dalszym procesem diagnostyczno-leczniczym