Ból okolicy kostki po usunięciu nerwiaka ze stopy

Witam, 2 tyg. temu operacyjnie usunięto mi "nerwiaka" Mortona między III i IV palcem. Po/od samego przebudzenia/ zabiegu bardzo boli mnie miejsce nad zewnętrzną kostką, aż do polowy łydki- pod skóra wyczuwalne jest bolesne miejsce. Czy powinnam sie martwić? 2 dni temu

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, jeżeli ból i dolegliwości nie ustąpią zalecam ewentualnie udanie się do lekarza który wykonywał zabieg celem konsultacji. Pozdrawiam.