Ból stopy po operacji nerwiaka Morona

Witam serdecznie. Pytanie dotyczy mamy ur.1940, która miała 2 operacje stopy w związku ze zdiagnozowanym nerwiakiem Mortona. Niestety po krótkim czasie ból wrócił. Co można zdobić aby ulżyć w bólu, wyleczyć? Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedz. Robert Z.

Lek. Tomasz Budlewski

Można spróbować zastosować odpowiednie obuwie, które najprawdopodobniej dostępne jest w sklepach ze sprzętem medycznym lub tym podobne, czy też stosowania odpowiednich wkładek do butów. Niektórzy zalecają także stosowanie maści z kortykosteroidami.