Ból pęcherza po przytrzymaniu moczu i cofanie treści pokarmowej

Witam mam dwa pytania co to może być jak przytrzymam nad ranem mocz i jak wstane rano to boli przez te trzymanie a drugie to od czego po jedzeniu im więcej tym gorzej jak zjem boli i odbija się i wraca treść pokarmowa do gory

Lek. Katarzyna Szymczak

Proszę nie przetrzymywać moczu, co do dolegliwości pokarmowych, moga to być objawy przepukliny rozworu przełykowego.
Pozdrawiam