Ból penisa, co to może być?

Mam 17 lat, czuję ból penisa na żołędziu i tam z tyłu penisa jak jest ta żyłka. Czasem czuję też takie szczękanie, jakby skurcz. Jak miałem 11 lat to miałem operacje na stulejkę i od tamtej pory nie mogę naciągnąć całkiem skórki na żołędzia, bo opada. Czy to od tego może być ten ból penisa, czy to nadwrażliwość? Byłem u urologa z bólem, ale powiedział, że nic tu nie widzi. Więc dlaczego odczuwam ból? Może jakaś maść albo leki muszę brać, żeby przestał mnie boleć?
17 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie!
Ból jest objawem, który zawsze wymaga diagnostyki. Niestety, nie uda mi się Panu pomóc przez internet. Do odnalezienia przyczyny dolegliwości niezbędne jest obejrzenie prącia a także ocena kilku informacji, których zabrakło w zapytaniu. Najistotniejsze informacje dotyczą czasu występowania bólu, czy w ogóle przechodzi, a jeśli tak to kiedy. Myślę, ze powinien Pan raz jeszcze udać się do urologa, być może warto zmienić specjalistę. Najlepiej jednak, by zgłosił się Pan do lekarza, który prowadził Pana przed operacją stulejki, gdyż będzie miał pogląd na całą sytuację.
Pozdrawiam