Zapytaj lekarza

7 3 6 , 1 8 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ból penisa i brak przyjemności podczas stosunku

Mam 37 lat przez długi czas masturbowalem dwa lata temu poczułem bol w penisie .Nie czuje przyjemności podczas stosunku ani w dotyku mimo to mam normalny wzwod gdzie mam szukać pomocy co jest tego przyczyna?
MĘŻCZYZNA, 37 LAT ponad rok temu

Seks niepełnosprawnych

Bolesność wymaga wyjaśnienia przez chirurga urologa.
Problemy odczuwania w penisie leżą w gestii lekarza seksuologa. Pozdrawiam.

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0

Dzień dobry
Jeśli chodzi o ból w penisie , to radziłabym udać się do urologa, aby wykluczyć medyczne podłoże , a pozniej do seksuologa. Może być wile przyczyn takiego stanu i trzeba to wyjaśnić . Szukaj specjalisty i opowiedz mu o tym . Napisałej mało informacji Pozdrawiam

Psycholog posiadający specjalizację z seksuologii.
0

Dzień dobry!
Niestety, na podstawie niewielu podanych przez Pana informacji trudno o jednoznaczną diagnozę. Nie wyjaśnia Pan, co znaczy "przez długi czas się masturbowałem". Czy myśli Pan o nałogowej masturbacji przez wiele tygodni/ miesięcy/ lat - czy o jednorazowym seansie wielogodzinnej masturbacji? Co konkretnie wydarzyło się dwa lata temu, w momencie, kiedy poczuł Pan ból w penisie? Czy utrata czucia w prąciu i brak przyjemności z seksu jednoznacznie wiąże się w czasie z tym właśnie momentem?
Aby wyjaśnić wszystkie te wątpliwości i znaleźć odpowiedź na Pana pytanie, jednoznacznie polecam wizytę u lekarza - urologa, androloga bądź seksuologa.
Pozdrawiam!

Psycholog, seksuolog i mediator rodzinny. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy