Ból penisa po przypadkowym stosunku seksualnym

Witam, od dłuższego czasu nęka mnie problem. Po "przypadkowym" stosunku z pewna kobieta na drugi dzień poczułem ból co było spowodowane dwoma małymi rankami. Ciągle czułem ból więc udałem się do lekarza dermatologa który stwierdził kłykciny. Leczono mnie wymrażaniem bezskutecznie więc udałem się do innego lekarza który stwierdził że to nie kłykciny a cysty łojowe i że nie ma możliwości żeby bolało zrobił badanie histopatologiczne które potwierdziło jego teze. Ale ból czuje cały czas, co robić?

Witam serdecznie. W przypadku tego typu zmian postępowanie polega na nakłuciu zmian i ich delikatnym wyciśnięciu. Większe torbiele opróżnia się chirurgicznie po nacięciu zmiany skalpelem lub usuwa w całości, co zapobiega nawrotom jeżeli w czasie zabiegu nie usunięto całej ściany torbieli. W przypadku zakażenia torbieli postępowanie polega dodatkowo na założeniu sączka w miejscu wyciętej torbieli i podawaniu antybiotyków przez 7-10 dni.