Ból piersi i gorączka po operacji oszczędzającej piersi

Witam, przeszłam operację oszczędzającą pierś jestem po chemii czerwonej teraz biorę białą oraz herceptynę. Pierś mam bardzo bolesną i opuchniętą z gorączką dostałam antybiotyk agumentin ale nic nie pomaga. Oprócz tego przy usg na zdjęciu widoczne są metalowe zszywki w piersi. Co się dzieje? czy te zszywki mają tam być?

Witam, boję się iż są to objawy infekcji bakteryjnej w ranie - trzeba pokazać się w poradni chirurgicznej. Zszywki są normalnym "materiałem szewnym" = nic strasznego