Ból piersi i wykrycie małej gulki

Witam. Mam 19 lat. Ostatnio podczas miesiączki bolala mnie prawa pierś.Od razu zgłosiłam się do lekarza specjalisty, powiedział ze wszystko dobrze, skierował na USG ktore również nic nie wykazało. Ostatnio jednak pod sutkiem wykryłam sobie małą gulke, dzisiaj podczas samobadania drugą. Moje piersi są gruczoowate. Czy to normalne? Następna wizyte u lekarza mam 15 wrzesnia.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję powiedzieć o zmianach lekarzowi prowadzącemu. W przypadku szybkiego powiększania się zmian proszę koniecznie wcześniej udać się do lekarza. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.