Wykrycie kilku guzków na piersi

Witam, mam 36 lat i rok temu wykryto u mnie kilka guzków w piersi...po usg lekarz powiedział ze narazie nic sie nie dzieje i nie ma czym sie martwic... Zauwazylam ze guzy w piersi prawej zaczely rosnac i liczba ich wzrasta...to samo jest w lewej piersi, w ktorej nie mialam wogole guzow. Czy mam sie niepokoic?

Należy jednak pamiętać, że mnogie guzy w piersiach najczęściej mają charakter łagodny.