Co może znaczyć ta niepokojąca wydzielina z piersi?

Dzien dobry,mam 42 lata i ostatnio zauwazylam ze wycieka mi z piersi cos wrodzaju zywica plynna poszlam na usg i zalecono bjopsjie wynik jest taki=masy bialkowe liczne komorki piankowate oraz pojedyncze,drobne platy komorek nablonka gruczolowatego bez cech zlosliwosci, co to znaczy prosze o odpowiedz, zabardzo niemam gdzie sie udac z tym wynikiem a do onkologa mam dopiero w kwietniu pozdrawiam

Redakcja abcZdrowie

Witam,

sugeruję skonsultowanie się z lekarzem kierującym na badania. Wynik biopsji sugeruje łagodne zmiany w piersiach, które nie noszą znamion złośliwości, natomiast warto skonfrontować ten wynik z lekarzem. Tutaj więcej o łagodnych zmianach w piersi: https://portal.abczdrowie.pl/zmiany-lagodne-w-piersiach.

Być może również ten materiał Panią zainteresuje: https://portal.abczdrowie.pl/wydzielina-z-piersi.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.