Ból piersi od strony pach podczas starań o dziecko

Witam, od czwartku dość mocno bolą mnie piersi po bokach od strony pach i trochę brodawki. Jest to mój 23dc a owulację miałam 14dc. Staramy się z narzeczonym o dziecko i zastanawiam się czy to mogą pierwsze oznaki ciąży. Nie pamiętam abym wcześniej miewała taki ból np przed spodziewaną @.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, tkliwość piersi może należeć do nieswoistych objawów ciąży. Proszę wykonać test ciążowy po upływie około 14 dni od spodziewanej owulacji (jeśli wówczas odbywała Pani stosunki). Pozdrawiam.