Ból piersi po obu stronach

Od tygodnia odczuwam ból piersi po obu stronach.Ból jest ciągnący, piersi są wrażliwe na dotyk ale nie opuchnięte.Kilka razy robiłam badanie piersi i nie wyczułam żadnych guzków, zgrubień ani zmian.Zawsze przed okresem piersi są wrażliwe ale teraz okres skończył mi się 1,5 tygodnia temu a ból nie ustępuje.Mam 34 lata od kilku tygodni biorę kwas foliowy.Czy to może mieć jakiś związek ? Ciąża jest wykluczona, dzisiaj robiłam test ciążowy.Dziękuję za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko jest określić przyczynę tego typu dolegliwości bez badania lekarskiego. Proponuję udać się do ginekologa na badanie lekarskie aby móc stwierdzić konieczność wykonania dodatkowych badań.