Ból pleców i mrowienie w stopie po operacji kręgoslupa lędźwiowego

Witam w pazdzierniku 2013r.miałam operację kręgosłupa lędzwiowego zastosowano metodę diam po czym w styczniu2014r.następny zabieg śrubowanie kręgosłupa lędzwiowego poniewaz po pierwszym zabiegu czułam przestawianie się kręgów obecnie jest lepiej ale czasami boli mnie noga i jest delikatne mrowienie w stopie i pojawia się ból ,w miejscu którym jest śrubowany kręgosłup jest kłopot ze zginaniem się problem z ubieraniem dolnej częśći garderoby.Kręgosłup był śrubowany prawa strona

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.