Ból pleców i rąk oraz sporadyczne nudności
Witam serdecznie, Moje objawy: bol plecow,najczesciej krzyzy i szyi (szyja z prawej strony), bol rak, rowniez dloni, lekki bol z lewej strony. Najgorzej jest jak siedze albo gdy wstaje rano (materac mam dobry,zmienialam ostatnio specjalnie). Sporadyczne nudnosci, czasami bol glowy z tylu. Morfologia ostatnia z rozmazem pod koniec kwietnia tamtego roku- wyszlo ok. TK jamy brzusznej, usg ginekologiczne- ok. Gdy uciskam z tylu szyje, to czuje lekki bol, jakby bolaly zyly lub wezly chlonne. Pozdr.

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Szanowna Pani!
Wydaje mi się ,że powinna Pani udać się do internisty-myślę ,że należy wykluczyć nadciśnienie tętnicze, zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa,zaburzenia w obrębie tętnic szyjnych itp.,czyli jeszcze musi Pani wykonać dodatkowe badania i dopiero wtedy włączyć odpowiednie leczenie.
Z poważaniem
Katarzyna Lewicka