Ból pleców i rąk oraz sporadyczne nudności

Witam serdecznie, Moje objawy: bol plecow,najczesciej krzyzy i szyi (szyja z prawej strony), bol rak, rowniez dloni, lekki bol z lewej strony. Najgorzej jest jak siedze albo gdy wstaje rano (materac mam dobry,zmienialam ostatnio specjalnie). Sporadyczne nudnosci, czasami bol glowy z tylu. Morfologia ostatnia z rozmazem pod koniec kwietnia tamtego roku- wyszlo ok. TK jamy brzusznej, usg ginekologiczne- ok. Gdy uciskam z tylu szyje, to czuje lekki bol, jakby bolaly zyly lub wezly chlonne. Pozdr.

Szanowna Pani!

Wydaje mi się ,że powinna Pani udać się do internisty-myślę ,że należy wykluczyć nadciśnienie tętnicze, zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa,zaburzenia w obrębie tętnic szyjnych itp.,czyli jeszcze musi Pani wykonać dodatkowe badania i dopiero wtedy włączyć odpowiednie leczenie.

Z poważaniem
Katarzyna Lewicka